A Magyar Diáksport Napja

2013. október 11-én reggel sok diák indult lelkesen iskolába.Sportfelszerelés volt az oldalukon vagy a táskájukban, pedig lehet, hogy nem is volt aznap  testnevelés órájuk. Miért volt náluk mégis felszerelés? Ezen a pénteken a Magyar Diáksport Napját ünnepeltük és 2013 méteres futóversennyel tettük emlékezetessé.
A versenyre 150 diák nevezett és 149 sikeresen teljesítette a kitűzött távot. Az időjárás kegyes volt, a hangulat pedig emelkedett. Az élmezőnyben komoly harcot vívtak egymással a versenyzők a dobogós helyekért, de a mezőny közepe és-vége felé is láthattunk sprinteket a célegyenesbe érkezéskor. Az eredményhirdetés nagy dicsőséggel töltötte el a helyezetteket. Akik pedig teljesítették a távot vagy a szervezésben vettek részt, testnevelés tantárgyból kapnak jutalmat tanáraiktól. Minden kedves résztvevőnek és segítőnek köszönjük! Egészségünkre!