Laborok részletes programja

Dátum Pedagógus neve Intézmény Óraszám Tantárgy Labor száma
2015.05.18 Szűcsné Balogh Piroska Szakcs Általános Iskola 3 Kémia 2
Simonné Veldi Anikó Szakcs Általános Iskola 3 Földrajz / Természetismeret 2
Péti Cecília Kocsola Általános Iskola 3 Kémia 1
Szabados István Kocsola Általános Iskola 3 Biológia 1
Szabadosné Mercz Teréz Kocsola Általános Iskola 4 Természetismeret 1
2015.05.19 Juhász Rita Illyés Gyula Gimnázium 6 Biológia 2
Mesterházyné Dr. Illés Ágnes Illyés Gyula Gimnázium 3 Fizika 1
Dr. Szenyéri Zoltán Illyés Gyula Gimnázium 3 Földrajz 1
Kisvárdai Antal Illyés Gyula Gimnázium 2 Kémia 2
Tóth Sándor Illyés Gyula Gimnázium 2 Fizika 1
2015.05.20 Bocz Jánosné Galló József Általános Iskola Gyulaj 4 Biológia 2
Dr. Fórisné Pethő Györgyi Kurd Általános Iskola 2 Biológia / Földrajz 1
Hella Tünde Kurd Általános Iskola 2 Kémia 1
2015.05.21 Tenczlinger Mónika József Attila Általános Iskola 4 Biológia 1
Esküdt Tímea József Attila Általános Iskola 4 Kémia 2
2015.05.22 Dicső Mária Sásd Általános Iskola 4 Kémia 2
Kisné Király Mariann Sásd Általános Iskola 4 Fizika 1
2015.05.26 Gojákné Sziveri Helga Mágocs Általános Iskola 2 Biológia 2
Bubori Balázs Szent Orsolya Általános Iskola 3 Fizika 1
Molnár Norbert Szent Orsolya Általános Iskola 3 Földrajz 2
2015.05.27 Csáki Anita Apáczai Csere jános Szakközépiskola 8 Kémia 2
Kozma Erzsébet Apáczai Csere jános Szakközépiskola 2 Fizika 1
Soós Gyopár Apáczai Csere jános Szakközépiskola 2 Fizika 1
Porcsa Zsolt Apáczai Csere jános Szakközépiskola 4 Fizika 1
2015.05.28 Somfalvi Józsefné Belvárosi Általános Iskola 2 Földrajz 1
Hella Tünde Belvárosi Általános Iskola 2 Kémia 2
Gyeneiné Rada Beáta Kaposszekcső Általános Iskola 4 Kémia 2
Tillmann Ferenc Kaposszekcső Általános Iskola 4 Földrajz 1
2015.05.29 Tóth Tibor HEMI 7 Fizika 1
Gyeneiné Rada Beáta HEMI 7 Kémia 1
Vértesné Törő Mária Móra Ferenc Általános Iskola 2 Biológia / Kémia 2
2015.06.02 Tillmann Ferenc Döbrököz Általános Iskola 2 Földrajz 1
Tillmann Ferencné Döbrököz Általános Iskola 2 Földrajz 2
Péti Cecília Kocsola Általános Iskola 3 Kémia 2
Szabados István Kocsola Általános Iskola 3 Biológia 1
2015.06.03 Kovács Istvánné Szász Endre Általánis Iskola Nagyberki 6 Természetismeret 1
Lőrincz Péter Szász Endre Általánis Iskola Nagyberki 6 Természetismeret 2
2015.06.04 Projekt Záró Nap Tüskei Madárvárta